Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC komponenty

Potřebuji vědět jestli komponenty :
-RAIJINTEK JUNO-X CPU COOLER
-GIGABYTE GT 1030 OC 2G
-INTEL Pentium G5400
-GIGABYTE H310M S2P
-EVGA Power Supply 500W
-HDD 1TB WD10EURX AV-GP 64MB
-Corsair DDR4 8GB Vengeance SODIMM 2400MHz CL16
budou pasovat do PC skříně - Gembird CCC-GJ-002-G

Ano.

Dondej HDD a budes mit komplet pocitac, a zvaz tu pamet. Pokud tam nechas jen tu z toho seznamu a nepridas druhou, tak ti integrovana grafika nepojede ve hre na maximum a pamet ji bude brzdit.

Divej se aby skrin byla mikroATX, pak to pujde do libovolne skrine, pravdepodobne do vsech co jsi uvedl, hlavne vybirej dobre airflow, at to zbytecne nerve nebo se neprehriva.