Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nějak divně fungující počítač...

čau lidi,mam takovej dotaz: moje sestava je AMD Athlon X2 Dualcore 5200+ ; 2GB RAM ; N 8600GT ...
A vůbec neběhá tak jak by měl-jakákoliv hra mi plynule běží,ale vždy naprosto náhodně se začne sekat-na pár vteřin...pak je tak vteřinku dvě hra hrozně zrychlená a pak zas 4,5 minut běží plynule a pak opět zásek...Jo a vůbec nezáleží na tom,jestli je rozlišení 640x480 nebo 1280x1024 ani na tom jak sou nastavený detaily apod. klidně to můžu hodit na 640x480 vše povypínané a stejnak se to sekat bude...A je jedno jestli to Crysis,Colin McRae DIRT nebo třeba NFS underground....prostě to dělá i u starších her... Je uplně jedno že mam 2x lepší PC než píšou u doporučenejch požadavků,prostě mi nic nechodí...nevíte čim by taková chyba mohla být???PLS sem už fakt zoufalej...

příklad:
Když PC kupovali tak sem si myslel že třeba nepudou jen ty uplně nejvíc hardcore hry,ale já si nezahraju třeba ani Black and White 2...!!!! Dop.konfigurace BaW2: 1,6 Ghz 512mb ram graf karta 64mb....chjóóó mam doslova a do písmene čtyřikrát lepší comp a něběží mi to tak jak by mělo!!!!!!

1) jdi do "msconfig" a povypinej programy, ktere nepotrebujes aby se ti spousteli po startu... kdyz nevis, kterej program na so slouzi a co spousti vyuzij google...

2) nez zacnes hrat, tak povypinej nepotrebne programy, antiviry...

3) upgraduj ovladace na vsechny veci co mas v PC ne jenom grafiku a DX

kdyz to bude delat stejne... tak reinstal s formatem... po instalaci nainstaluj NEJNOVEJSI ovladace na MB hned na to SP... a pak zbytek...