Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po odpojení ze sítě a manipulaci vypne

Ahoj, měl bych na vás dotaz ohledně mého notebooku HP ProBook 4520s, win 7. Notebook šlape v pohodě, akorát jakmile ho odpojím od sítě a chci ho někam přenést (vezmu ho tedy do ruky a začnu s ním manipulovat), tak se z ničeho nic vypne a zůstane blikat pouze kontrolka zapínacího tlačítka. Jakmile se ho pokusím zapnout opětovným zmáčknutím zápínacího tlačítka, tak se nic neděje, prostě tlačítko stále bliká a noťas nejede. Ani po připojení k síti se problém nevyřeší, tzn. jediné řešení které je, je vyndat a zandat baterii a opětovně noťas zapnout, pak už se spustí normálně. Původně jsem myslel, že je hotová baterka, ale jak píši výše, když ji zandám a vyndám, tak noťas šlape v pohodě. Nevěděl by někdo případnou příčinu? Přijde mi to jako nějaký špatný kontakt či tak něco. Díky a mějte se!

vidím to na kombinaci mrtvé baterky a špatné funkce vyhodnocení jejího stavu - k tomu m.j. slouží i pomocné třetí kontakty na baterce.
jestli ten krám ještě nechceš vyhodit nebo používat výhradně na síť jako stolák, začni výměnou baterky.

Baterka určitě mrtvá není, jelikož po opětovném zapnutí vydrží na baterce bezproblémů hoďku a půl (nová by samozřejmě vydržela dýl, tuhle už tam nějakej pátek mám). Takže bych v tomhle problém neviděl, spíš bych ho hledal jinde...

Jak tak koukám, tak to nebude jen tak, tenhle problém vyřešit...

PS: za krám bych ho nepovažoval, mám ho už asi okolo 7 let a šlape perfektně, musím říct, že je to držák...