Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sluchátky

Zdravím, mám takový problém. Můj telefon postrádá jack na sluchátka a proto musím používat adaptér, který byl k telefonu přibalen. Ovšem když připojím sluchátka přes adaptér do USB-C, fungují sluchátka 50% času. Tím myslím, že někdy zařízení registruje že byla připojena sluchátka a někdy ne. Stává se to hlavně po nabíjení telefonu. Nevíte jak to spravit? Jiný adaptér jsem zkoušel a stále stejný problém.

A nemá Tvůj mobil možnost připojení bluetooth? Chtělo by to, aby jsi napsal aspoň jeho typ. Pokud by měl, pak kup bezdrátová sluchátka s bluetooth a je to. Zřejmě bude problém v konektoru USB. Oprava by byla možná v servisu, ale to by jsi se musel poptat, zda by to nebylo moc drahé a ta BT sluchátka by vyšla asi levněji.:-/