Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta PCI-E pro Windows 98SE

Chtěl bych vyšperkovat jedno starší PC (MB ASRock P4VM890, 1GB RAM, integrovaná GK je opravdu slabota) a sháním do něj levnou grafickou kartu, která by měla splňovat tyto podmínky:

- ovladače pro Windows 98SE
- PCI-E
- (rád bych i) pasivní chlazení

Problém je hlavně podpora ze strany Win 98...

Mělo by to mimo jiné sloužit k hraní starších her, které nejedou pod XP/Vista a virtualizace díky nutnosti 3D akcelerace není možná.

Díky za tipy, ideálně s odkazem na e-shop.

Půjde s vodoo1 nebo vodoo2 to je karta co se strčí do počítače a propojí s původní kartou venkovními kabely. Pokud je karta aktivní tak vypne signál od karty co je v pc a začne vysílat vlastní obraz. Maximální podpora starých her...