Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc do 18 000

Dobrý večer,
můj starý stroj už lehce dosluhuje a rád bych si tedy koupil/sestavil novější. Hlavní požadavky kladu na výkon a plynulý chod při hraní her. Potřeboval bych radu někoho, kdo rozumí počítačům a ví, co se vyplatí nebo nevyplatí kupovat. Jak už jsem zmínil v nadpise, můj cenový limit je bohužel jen 18 000 korun na sestavu bez příslušenství. Levnějším variantám se samozřejmě nebráním.
Předem děkuji všem za odpovědi :)

Děkuji za váš návrh, ale musel bych si k tomu dokoupit jednak to SSD a operační systém a to už bych se pohyboval nad 21 000. Ale možná kdybych zaměnil tuto grafickou kartu za Gtx 1050 Ti 4 GB (která je o tisíc levnější a dal tam Intel core I3 8100, tak by to bylo o 3K levnější sice méně nadupané ale myslím že mně by to stačilo, akorát si nejsem jistý, jestli by ty komponenty seděli.

Proc jsi ten navrh neukazal hned a ceklal jsi, az nekdo pujde, pude se srat aby ti neco sestavil (aniz by te to stejne zajimalo).
Pak se nediv ze ti ten clovek uz neodpovedel, kdyz stejne odpovedi ignorujes a presto co ti pisou lidé, si stale skladas neco sam.
* Navic RX 570 ja podstatne vykonejsi jak nejaka integrovana VEGA (viz nise) v 2400G.

M-Pol tady neco navrhnul mirne pres limit, je to asi maximum mozneho, ale ten pozadavek na vykon a plynuly chod pri hrani her, to teda nevim.

Minimalne by to chtelo jeste SSD, jenze to jsou dalsi tisice navic, u her to bude chtit vice mista a to mas treba 4 tisice. Pak samozrejme co mas za monitor s jakym rozlisenim a bude mu ta RX570 stacit nebo to bude chtit lepsi grafiku na hry atd. Proste zvaz, jestli spis nedosetris a nevydrzis jeste nejakou dobu na starem PC. Ono kdybys napsal co mas za PC, tak bychom se taky mohli odrazit a vedeli bychom kolik bys mel investovat, aby byl upgrade smysluplny.

Můj starý počítač, je od firmy Barbone. Koupil jsem ho cca před 5/6 lety a sloužil skvěle, až na poslední 3 roky. Počítač se začal neuvěřitelně sekat, zamrzávat a kolikrát se i sám vypíná. Přesně jak se jmenuje nevím, ani nevím co všechno v sobě má, ale mohu vám poskytnout alespoň g.kartu,procesor a paměť.

Grafická karta: GeForce GTX 650

Procesor: AMD FX(tm)-6300 Six-core

Ram: 8 GB

Na tomto "Počítači" se pomalu nedají hrát hry typu League of legends, CS:GO, Fortnite na střední detaily.

Jak to mas s Windows? M-Pol ti postavil bez nich, pujdou tam prendat ze stareho (to znamena nejsou OEM) nebo to poresis po vlastni ose zvlast?

Sambilionk v jinem vlakne postavil toto:

https://www.czc.cz/bv40a4cccag9iar55q2s4fu4k9/seznam

Mozna bys o tom mohl uvazovat, vykonove to bude vys nez mas ted a casem dokoupis grafiku az nebude stacit ta integrovana, pokud teda opravdu nemuzes dat vic jak tech 18K.

Kamos ma neco podobneho, akorat ty Windows nekupoval od CZC, ale ze sedeho prodeje od Kinguinu za 750Kc. Tak to vyslo jeste levneji.

Hrat se na tom dalo na nizke detaily hry daval a hlavne on hraje hlavne FIFA17 a to tak narocne neni. Ted ovsem ziskal z druhe ruky levne GTX1050Ti/4GB, tak to uz mu jede zase o poznani lepe a hrat uz se da cokoliv, samozrejme ne na nejvyssi detaily.