Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synology DiskStation DS112J

Dobrý den,

pokouším se ručně nainstalovat aktualizaci, jelikož poslední mám 4.3 verzi, ale teď už je 6.2. Automaticky to nejde a když aktualizuji manuálně, pokaždé tak hodí chybu: "Hodnota pole není platná"; Tato hláška vyskočí pokaždé, když se balíček s koncovkou .pat nahraje na server. Zkoušel jsem všechny verze co jsem našel 5.0 → 6.2 u každé to hodí stejnou chybovou hlášku.

Předem děkuji za pomoc.

musíš dať pozor aj na subverzie updatov,napr. pre verziu DS11J je len verzia a subverzia 6.2-23739 z 24.5.201á8,napr. už neskorší update 6.2-23739-1 z 25.6.2018 je určená výlučne pre DS112+ a vyššie,nie pre 112J a podobne,takže pri sťahovaní si prezri release notes,aby si stiahol správnu ROM a spol pre Tvoj konkrétny model....