Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nežádoucí aplikace

Dobrý den, jednou už jsem měl stejný problém, s něčím jsem si musel natáhnout do PC nějakou appku od seznamu, díky které se mi teď po spuštění PC asi po deseti minuách začne sekat a přestane reagovat, posledně jsem to vyřešil blokací nebo odinstalací této apky už nevím, ale hlavně nevím kde jsem to dělal, můžete někdo poradit ?

Start -> Ovládací panely (začni normálně psát "Ovl...") -> Programy -> Odinstalovat program a tam už uvidíš seznam nainstalovaných programů.

Pokud to bude nějakej šmejd typu spyware/adware, použij AdwCleaner, spusť jej v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smaž.