Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P9 Lite-úložiště

Zdravím,něco mi zabírá v telefonu polovinu paměti a přitom v telefonu jsou jen 3 aplikace (geometry dash,facebook lite,messenger lite) a tudíž nechápu co mi může zabírat půlku paměti.

V galerii nic není,hudba je na kartě tak kde se bere těch zabraných 8 GB/16 GB?

Neví někdo jak to snížit alespon na 30%? Díky.

No, přikláněl bych se také k názoru 'fallona'. Mrkni se na recenzi P9 lite zde:

https://mobilenet.cz/clanky/huawei-p9-lite-2017-32724/3-hardware-a-vykon-uzivatelske-prostredi

kde se uvádí mimo jiné:

Z původních 16 GB interního úložiště je po prvním spuštění zpřístupněno jen necelých 9 GB, za což můžeme „poděkovat“ velkému množství předinstalovaných her a aplikací. Ty jdou naštěstí smazat a získat tak pár set megabajtů navíc...
Takže- mazat, mazat, mazat... :-)