Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna procesor u notebooku za lepši

Dobrý den mam tento notebook https://www.euronics.cz/notebook-lenovo-ideapad-g70-80-cerny-i3-5005u-4gb-8-1000gb-17-3-hd-dvd-r-rw-nvidia-920m-2gb-bt-cam-w10-lnv80ff00l5ck/p415445/ a mam v planu si navýšit procesor protože tam je Slaby kde mam zjistit jaky procesory ten notebook podporuje můžete mě zde dat stránky z podporovanýma procesorama pro ten notebook děkuji.

Processor nieje v notebookoch v sockete ale je napevno napájkovaný na matičnej doske. Notebooky sú stavané tak že určité časti upgradovať nejdú (CPU, GPU,...), vymeniť môžete len RAM, Disky alebo WiFi kartu. Len pár výnimiek má možnosť vymeniť processor, alebo grafickú (a tá výnimka rozhodne nieje Váš notebook).

Proboha, proč by ti to měl vypisovat? Si to zjisti, jaké jsou požadavky konkrétní hry, kterou chceš. Ale na tom notesu fakt nic novějšího nerozjedeš.
Počítej s hrama, které vyšly do roku 2010 a to ne každou. Namátkou FlatOut 2, NHL 09, Gta San Andreas a nějaké další. Je spousta starších a dobrých her, ale notebooky na hraní nejsou.

jaky ten notebook rozjede jak na nízké střední a vysoký

ten notebuk je krám s omezeným ulv procesorem, s poměrně malou ramkou a pomalým diskem - a hlavně s nevýkonnou grafickou kartou, která nikdy nebyla určená na hry.
výsledek - viz ten odkaz na notebookcheck.
ad výměna procesoru: socket FCBGA1168 je určen pro přímé pájení, to nebude v patici. ale kromě tvé lenosti ti nikdo nebrání se do svého krámu podívat.

když ti rodiče nedovolí hrát pořádné dětinské hry na notebooku, dej jim poslední možnost: buď ti okamžitě koupí nový herní notebook (což je oxymoron, raději stolák), anebo na ně pošli sociálku.