Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7-farba a vzhľad okien.

Dobrý deň. Prosím o radu. Mám PC nainštalovaný Windows7 s monitor 19“. Neviem nastaviť „Farba a vzhľad okien“ Hlavne sa mi jedna o nastavenie hodnôt: záhlavie aktívneho okna, záhlavie neaktívneho okna, ponuka, vybrané položky, dialógové okno hlásením . Ako často môžem meniť hodnoty, aby som nepoškodil monitor. Som totižto nie celkom v tomto skúsený. Za radu a pomoc ďakujem, Ján.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Dpi schosnuje monitor len také max. rozlíšenie, na aké je stavaný. Nemaj obavy.

Zase ale pri veľkosti otváraných okien na ploche (to máš to pravítko ozn. v %) nastavuj také rozlíšenie, aby si mal na celej ploche viditeľné okno s okrajmi, nie aby napríklad spodné tlačidlá boli skryté kdesi hlboko pod viditeľnosťou ich ovládania. Potom by si nemohol ukladať alebo na blint klávesom Enter

kukaj sem:
http://www.lawfirmsoftware.com/support/change_dpi_settings_windows_7.htm