Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio

Dobrý den,

měl bych takový dotaz ke střihu.. V Pinnacle 18 jsem se učil na škole, ale ted si chci vystříhat nějaké videa ve verzi 20. Avšak nemůžu nikde najít, proč když přehrávám celé video (zvuk + video + např text) tak vpravo nahoře v tom okně, kde se má přehrávat video v pozadí, se mi tam nezobrazuje nic a mám pořád jen zvukovou stopu co slyším, a obraz nikde, celkově s tím mám problém přehrávat tam ten obraz v tom okně, jak tam teď nic na obrázku není, však víte pokud v něm děláte.

Díky za pomoc

Zkoušel jsem tyto věci a nepomohlo, tak jsem hledal několik hodin na google a toto je ten návod, který funguje correct na 100% :)

nezbytné je pouze nainstalovat toto: Direct XDirectX End-Use-User Runetimes (June 2010) ze stránek Microsoftu