Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb sa často sám zapína

Mám ntb Asus X 51Lseries a WIN 10. Prekvapuje ma, že hoci som nikdy nenariadil ntb, aby sa zapol, každý deň sa aj dvakrát sám zapne. Naprogramované mám iba jeho vypínanie pri baterke po 3 minútach. A to preto, lebo je to starší kus so slabou baterkou. Ako zabránim automatickému zapínaniu?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Našiel som a otvoril autoruns a potom scheduled taks. Otvoril sa mi zoznam akcií s dátumami. Posledná bola: \Adobe Flash Player NPAPI Notifier Adobe® Flash® Player Installer/Uninstaller 30.0 r0 Adobe Systems Incorporated c:\windows\system32\macromed\flash\flashutil32_30_0_0_154_plugin.exe 28. 7. 2018 0:44
Odvtedy sa ntb zapol veľa krát. Čo dalej?

1) furt mi tu chybí správný screen z ms autoruns, záložka "scheduled tasks"
vybraná záložka je světlejší než ostatní nevybrané.

2) v tupém průzkumníku nemá smysl hledat žádný powercfg, to je příkaz do příkazového řádku.
příkazový řádek je na celém světě už 20 let známý jako cmd.exe, příkaz se do něj píše z klávesnice a nehledá se v tentopočítači (a už vůbec ne s parametrem):
https://www.howtogeek.com/122954/how-to-prevent-your-computer-from-waking-up-accidentally/
https://www.sevenforums.com/tutorials/122012-lastwake-command.html