Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazev disku

Dobrý den.
Nedavno jsem si nainstaloval na disk D program The Bat! Voyager.
Od te dobý, když spustím pruzkumnika - tento počitač, vidím u tohoto disku The Bat! Voyager. (D:)
Když kliknu na disk a dam vlastností, tak tam níc takoveho není.
Disk je pojmenovan, tak jak jsem si zvolil ja - pracovní.
Kde je uloženo to The Bat! Voyager. (D:) a jak se toho zbavím?

Zrejme moutnuté písmenko D:\. Hra si vytvára svoj logický oddiel D: pod pamäťou RAM namiesto nejakej vlastnej zložky, tiež pracujúcou pre hru pod RAM. Hra je takto naprogramovaná.

Hľadaj v Registroch Windows; The Bat! Voyager. (D:) Len ak zmažeš D: hra si ju pri spustení znovu vytvorí.

Nemala hra v možnostiach pri prvej inštalácii nejaký výber vlastného písmenka?