Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku

Na mojom PC mám Win 7 Home.
Nech si pomením nastavenia napájania - režim spánku ako chcem, PC sa v stanovený čas síce uspí, ale v priebehu 2 sekund sa zobudí znova. Viete mi poradiť, pls?
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)

Sieťovka, zakáž; Povoliť zobúdzanie týmto zariadením, tu bude v I. rade záhada budiča. K tomu slúži v cmd.exe, spustené čierne okno ako Správca(!!!), predmetný príkaz od "ledního macíka".

Nejaký SW, prípadne záplaty Windows, sa môžu tiež hlásiť vehementne k aktualizácii/dokončiť/započať/zobudiť/pokračovať.

Prelustruj systém na škodnú, aj tu býva pes zakopaný.

Odinštaluj, vyraz AV, ak nejaký používaš.