Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Undervolt Grafiky GTX 1060 Max-Q Dell Inspiron g5 5587

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně nastavení křivky na GPU v MSI Afterburner. Umí někdo mi poradit co a jak tam nastavit už jsem prošel snad všechny fora ale už fakt nevím kde mám dál hledat všude mají křivku pro GTX 1070 nebo pro 1060 bez maxq. Nevím jak se v tom vyznat poradil by mi někdo podle jakých hodnot se mám řídit děkuji. Je to pro mě nutné grafika mi zahřívá procesor a ten jde bohužel do velkých čísel 83°C a víc už je undervoltnutný a drží takt na stress testu 3.88Ghz. Ale ještě potřebuji Grafiku někdo kdo by mi poradil co a jak děkuji.

Nějak nechápu jestli si hraješ a snažíš se o co nejnižší spotřebu počítače nebo jestli se tím řešíš to přehřívání.

Pokud řešíš přehřívání přidej ventilátor pro zvětšení odtahu že skříně umístěny u cpu.

Ano jedná se o notebook je to v nadpisu proto jsem uvedl jméno. No jde mi o nižší teploty každý stupeň hraje roli bohužel. při 83°C a víc mi notebook na vrchní straně nad klávesnící začne hodně topit odhaduju tak 60-90 stupnu no a po nějaké hodince ta teplota přejde i do klavesnice což už jako se nedá vydržet procák už jsem omezil dost jede do těch 83 stupnu až 85 s grafikou rad bych to udržel tedy trochu přiškrtil přes Curve křivku (napětí na každou frekvenci).
Rad bych se dostal na 83-80 pokud to pujde na internetu je dost zbusobu jak to udělat ale ani jeden jsem nepobral. Na procáku dokážu udržet 3.88 GHz což myslím si že na notebook je sakra dobrý po dobu 5h a při teplotě 70-80 stupnů. Snad jsme se pochopili. Předem díky za rady kdyby něco nebylo jasné klidně to znovu rad vysvětlím.