Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tovární nastavení ve win 10

Zdravím, když použiju tovární nastavení ve win 10, tak win mi zůstanou aktuální verze, co je instalována, ale přijdu o podaktualizace, i nejnovější aktualizaci grafický karty (ovladačů)? Čili tam skončí verze od výroby? (grafiky) Díky.

Každý má kousek pravdy. Pokud jsi instaloval OS sám,tak při nezachování souborů tam nebude opravdu nic,jen prvotní čistá instalace,pokud máš NB a OS už tam byl,tak se tomu říká obnovení z recovery a může tam ten balast být