Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na PC nejde zvuk

Nejdou dodatečně nainstalované reproduktory ani sluchátka připojená k PC Lenovo H420/desktop/.Nelze spustit místní službu"Přehrávání zvuku".
PC hlásí chybu 0x80070005.Nevím co to je.Žádný čselník chyb jsem nikdy nevviděl a také nevím,kde ho sehnat.

Sláva,zvuk už běží.Na základě rady abych se podíval také na závislosti, najel jsem na službu ZVUK SYSTEMU , pokračoval přes VLASTNOSTI, aktivoval MISTNI SYSTEMOVY UČET
zrušil zaškrtnutý TENTO UČET,prošel ZAVISLOSTI a všude dal OK a ono to k mému překvapení funguje.Takže díky Vám všem,co jste projevili snahu mě pomoci.Nejsem žádný odborník
přes PC.Je mě 82 roků ,pracoval jsem celý život jako ekonom a o to více mě proto těší,že jsem se stímto problémem díky Vám všem, vypořádal.