Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zapojení Mikrofonu Do Reprodoktorů

Zdravím, jde zapojit USB mikrofon do beden, které jsou, když to tak řeknu.. Na koncertech. Nebo tam musí být konektor XLR? Myslím takové ty velké bedny, aby zvuk z mikrofonu šel přímo do beden. Díky předem za odpověd.

Odpověď byla napsána, další pokračování tématu je zbytečné (navíc se tématu již nikdo nedrží) - proto zamykám. (Kurt)

Bože, tady člověk vážně nemůže dostat normální odpověd. Ptám se, jestli tam jde zapojit USB mikrofon, jelikož se v tom nevyznám. Takže vážně nevím, co je PA, nevím jakej mix a ani aktivní a pasivní reproduktor.

Dobře, děkuji za krásný příklad, který asi bereš ze svého osobního života. Já mám základku dávno dokončenou, což jak koukám na tvoje psaní a odpovědi, která pomůže 0% jak ty v životě, tak asi nemáš, pokud se snažíš někoho urazit a sám nezvládáš pěkně gramatiku a pravidla češtiny:)