Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy s8+ notas nenajde

Dobry den uz nekolik dni se marne snazim vyresit tento problem kdy muj notas Alienware W10 64 bit vubec nekomunikuje s mym notasem a drive to slo?Ani smartswitch ani datovy kabel?Pritom kdyz zapnu do dryheho notase normalne samsung notas vyhleda bez problemu takze kabelem to asi nebude?Zkousel jsem preinstalovat samsung ovladac vcetne smartswitch nekolikrat furt stejny problem?V samsung povoleno usb debugging a take prenos usb je nastaven na mtpnic nefunguje,kdyz prepnu na PTP tak to funguje a fotogalerie naskoci uz nevim co s tim?

Chci propojit samsung s notasem pres kabel.To uz se mi nastesti po 2 dnech povedlo notas uz pc vidi nemel jsem mtp driver jen nejake asi spatne samsung drivery.Jak muzu propojit notas se samsungem pres smart switch bezdratove?kdyz zadam odeslat nebo prijmout soubor ukazuje to moznosti pouze windows,phone ,apple atd.ale nikde nevidim notas nebo se to da jen mezi obilama s rozlisnym os?