Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výchozí brána.

Dobrý den. Opakovaně se mi po určité době (zhruba tři měsíce) vymažou v síťovém nastavení údaje k výchozí bráně. Při snaze údaje zadat znovu se nic neuloží a zůstávají jen prázdná políčka. Automatické přidělování taky nefunguje. Používám Windows 10. Přeinstaloval jsem síťovou kartu a provedl reset síťového nastavení. Nepomohlo. Děkuji za každou rozumnou radu.

Advanced Systemcare

ty windows jsou už prakticky neopravitelné, leda nějaký bod obnovení měsír/rok dozadu.
všechny "čistící" svinstva navždy odinstalovat, jinak budeš reinstalovat systém znovu.

reset sítě v příkazovém řádlu by měl vypadat takto:

netsh winsock reset all
netsh int ipv4 reset all
netsh int tcp reset all

PrivaZer v portable verzii ťa určite nesklame z radov čističov. Používa o.i. aj vstavaný čistič od MS.

Len je náročný na bedňu, ak rozklikáš cugrunt vešetky možnosti v pokročilom nastavení.

Osobne pre mierne zdatných užívateľov OS Windows 10 odporučím PrivaZer medzi ostatnými šmejdami lebo sa dá ukočíroať. Nerobí fatálne hovadiny v prípade, ak sa zaklikne všetko, cugrunt, akurát vymaže z browserov aj neželané vecičky.