Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos office 2010

Zdravím chci se zeptat jak je to s přenositelností office 2010 elektronická verze?
Mohu si ji nainstalovat na nový notebook ... (na starém odinstaluji) .. bude funkční?
Nerad bych o ni přišel...díky

office nieje operačný systém windows,je možné ich použiť na novom počítači,záleží aj od verzie,academic/home-student a family 3x pack je možné mať súčasne aktivované na 3 počítačoch,ostatné verzie na novom počítači sa dajú oficiálne reaktivovať znovu,pokial ubehlo od poslednej aktivácie aspoň 6 mesiacov,inak je to nutné riešiť so supportom microsoftu,v prípade OEM/bundled verzií s výrobcom pôvodnej počítačovej zostavy,s ktorou boli OEM office dodané....