Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Dell Inspiron - chybějící funkce touchpadu

Zdar,

nevíte prosím někdo, jak získat chybějící funkci "dojezdu" při posouvání dvěma prsty u touchpadu od Microsoftu (ve Správci zařízení je uveden jako výrobce) v notebooku Dell Inspiron 17 N-5770-N2-311K?

Je tam jen fajfka pro posouvání dvěma prsty, ale nastavení dojezdu tam není. U minulého noťasu HP, kde byl touchpad Synaptics, nastavit šel od "minimum" až do "maximum", kdy se po posunutí stránka "rozjela" a zastavila se až na konci, bez ohledu na její délku.

Toto bych právě potřeboval, ale nějaký pokročilejší ovladač od Microsoftu jsem nenašel a stávající má dost omezené možnosti.

Díky moc za případné rady.

Ovladač jsem tam nenašel a kontaktoval tedy podporu Dellu. Tam mi sdělili, že ovladač nemají, protože u tzv. "Precision Touchpad" si ovladače vyrábí sám Microsoft. Takže mám asi smůlu. Kontaktoval jsem sice Microsoft s žádostí o rozšíření ovladače, ale to nevidím moc nadějně.