Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V com je kamratova grafika lepsia?

Dobry den kupil som si tento ntb: https://predatorshop.sk/acer-predator-vykonne-herne-notebooky/acer-predator-helios-300-ph317-51-724l-nhq29ec003 (16GB RAM a 240SSD), ale oproti kamaratovmu ntb: https://www.alza.sk/omen-by-hp-17-an016nc-shadow-black?dq=4981528 som si vsimol zjavny rozdiel v fps napriklad pri hrani fortnite. Tak sme to skusili aj porovnat programom antutu benchmark v6 a zistil som ze jeho 3D cize grafika ma hodnotenie 650 tisic a moja ta ista GTX 1060 len 390 tisic. Viem ze jeho grafika ma aj G-Sync a moja asi nie ale dokaze to spravit az tak rozdel vo vykone? Ak nie tak preco ten rozdiel? Dakujem za kazdu odpoved.

Zkus jinej benchmark treba MSI Kombustor.
Kde je to Fortnite nainstalovany? Na tom SSD nebo HDD? On ma totiz podstatne lepsi HDD.
Tvuj notas ma 60Hz a jeho 120Hz s G-Syncem podle informaci, ktere jsem nasel, takze u her, u kterych das stabilnich 60FPS bys je tam mel mit a on taky. Pokud jde vykon vys, tak jemu bude G-Sync drzet az od 120FPS, ale tobe nema co to zobrazit. Nicmene 60FPS je na hry naprosto v pohode.