Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS - vypnutí zhasínání displeje po zakrytí semzoru

Dobrý den
Potřebovat bych poradit mám iPhone 6S
A na telefonu sem musel nějak nedopatřením zapnout funkci která funguje tak ze když se zakryje telefon potažmo vrchní senzor světla tak displej automaticky zcerna.. když ho odkrytí zase se rozsvítí a prave tuhle funkci bych chtěl vypnout ...
pořadí někdo kde v nastavení to najdu ? Zkoušel sem hledat ale neumím asi správně definovat otázku

Tuto funkční mám vyplou
Tohle sem nemyslel ...
jde mi o to ze ikdyz s telefonem nemanipuluju a byl by položeny na stole a odemčeny tak když ho překryju rukou zhasne ...
vím ze tato funkce někde v nastavení je .. dřív to tak nedělalo

iOS mám nejnovější 11tku
Má to tak i kamarád a říkal ze si to zapinal někde v nastavení ... ale Už neví kde
Zkratka ne reproduktorem je tečka .. což je senzor .. ten když prekryju iPhone zcerna.. když odkryju rozsvítí se ... je to určitá forma spoření baterie ..
tohle chci ale vypnout

iOS mám nejnovější 11tku

- Nazdar. iPhone 6S nedostal IOS 12 ?
- U iphonu je i v moznostech "nastaveni hovoru" kde zakryti snimace vypne obrazovku, zkus "restartovat telefon", jestli je to nakej [BUG] (automatického nastaveni jasu) tak zmizi uvidis (me to alespon vzdy pomohlo) ;-)

Ahoj. Mam uplne stejny problem take na iPhone 6S.Naprosto presne jsi popsal problem. Jeste jsem stale na iOS 11.4. Prosím nemas nejake info k řešení problemu? Než vyrazim do servisu :( Doinstaluji jeste iOS 12. diky za info uri

Však ale dle výše popsaného "problému" to problém není. Zakrytí senzoru = telefon si myslí, že je v úplné tmě a ihned stáhne jas na minimum, aby vás zbytečně neozařoval a neplácal baterií. Jak ten telefon má poznat, že jste na něj položil ruku?