Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí Harddisk na hry,filmy + doporučení.

Chtěl bych se zeptat ohledně koupi externího HDD. Poslouží prakticky na vše ale hlavně filmy, seriály a hry. Pokud si nainstaluji hru na tom HDD, které mi tu přes USB bude ležet na stole a pak ho budu prostě normálně odpojovat atd. Bude mi zástupce hry na ploše normálně opět fungovat po připojení bez potíží?
Chtěl bych něco do max. 3000. To se už dá sehnat nějaký 4TB kousek co vydrží nějakou tu dobu... seagate vs WD.

za ty prachy si dokup disk do pc.

na externím disku to nemá smysl: když se náhodou příště připojí pod jiným písmenem, nebude to fungovat.
k jinému pc to připojuješ zbytečně, když to není jinde nainstalované, tak proč přenosný disk?
usb disky jsou extrémně nespolehlivé médium: poškození pádem, ztráta dat vadným odpojením, ztráta nebo krádež disku, občas umírající usb převodník.

Tak to může být docela problém s tou Tv, max velikost HDD který možno připojit omezená když už velkej HDD zchroupe ten BOX...(pokud máš v plánu něco zároveň i nahrávat z Tv tak to nelze) Jinak je lepší koupit zvlášť HDD + BOX u kterýho by měla bejt uvedená max velikost HDD kterou podporuje....

Máš lepší stahovat přímo do Pc kde s tím 4 TB nebude žádnej problém jak se píše hore a Pc mít napojenej na Tv přes HDMI kde si pak můžeš přehrát co chceš.Tak jak to chceš ty tj hry ty ti zaberou dost dat a pak i ty filmy,nevím co máš za Tv ale tam je to omezený třeba na 2TB a větší HDD ta TV nezchroupe.Exterák všechno v jednom je o ničem,tam ti odejde ten USB konektor a HDD můžeš vyhodit i když bude ok,může bejt i klasickej SATA jenže to bys musel pátrat co kde je,když koupíš BOX tak ten zas je taky nějak omezenej veikostí takže pak hledat kterej garantuje třeba ty 4TB,takže nejlepší je to prostě nahrávat do Pc a pak můžeš pustit kde chceš...

Ty hry uz ti vysvetlili, ze je to nesmysl.

U tech filmu si uvedom, ze zadny externi disk neni az tak spolehlivy, aby mohla byt data jen na nem, pokud to teda ma byt knihovna a ne ze kouknes a smazes, to potom je OK.

Nejlepsi je disk + usb krabicka zvlast, ale muze byt i libovolny externi disk.

Dej pozor co podporuje TV, aby nahodou nemela omezeni disku jen do 2TB apod.