Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nové PC nejde spustiť

Nazdar priatelia potrebujem poradiť mám tuto novú zostavu zostavu a po zložení sa nechce spustiť.MB MSI H310-A PRO.CPU Intel Core i5-8400.GPU MSI GTX 1060 6GT OCV1.Ram HyperX 8GB DDR4 2666MHz CL16 Fury Black Series.Bedňa Zalman Z1 Neo.Zdroj ten má napísané 600w.čo by tomu tak mohlo byť.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Doufám, že DVI slotu grafické karty a ne základní desky. No, tak to vypněte, znova zapojte konektory od zdroje do desky - všechny! Odpojte (vyndejte ze slotu) grafickou kartu a zkuste to zapnout bez ní, tzn. pouze s integrovanou kartou a k ní připojeným monitorem.