Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB do 10000,-

Zdravím. Vybírám pro kamaráda NTB do 10 tisíc a začínám být v koncích. S komponenty si poradím, ale kvalitu zpracování, audio, chlazení atd. neodhadnu. Mohli by jste mi sem hodi pár odkazů na NTB, které vlastníte nebo jste je doporučili ?

Děkuju předem za odpovědi.

Zadri
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dle mého názoru, všechny nové notebooky do 10tis. jsou opravdu kšunty a nic to nevydrží. Jediné nad čím má cenu přemýšlet, když máš takovýto rozpočet je koupit nějaký repasovaný noťas. V ceně okolo 10tis. se už pohybují ty novější a kvalitnější. My je třeba kupujeme do práce pro obchoďáky a jsou s tím spokojení, je to kovový, výkonný a lecos to vydrží. Ale asi to nebude moc na hraní her. Vím, že jsme teď pořizovali Delly, konkrétně tyhle https://www.terastore.cz/dell-latitude-e7440_d156741.html jsou za necelých deset tisíc. Takže tyhle mohu doporučit.