Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hledám nějaký PC do + - 15 000 Kč

https://www.bohemiapc.cz/bohemiapc-asus-levne-herni-amd-a8-quad-core-1tb-hdd-amd-r7-az-4gb-gb-ddr3-8gb-ddr4-ram-bez-os-15praukd/?source=heurekacz

+

https://graficke-karty.heureka.cz/asus-ph-gtx1050-2g-90yv0aa0-m0na00/specifikace/#section

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se vyplatí koupit tento PC+ grafickou kartu, hledám nějaký PC do + - 15 000 Kč a chtěl bych aby rozjel především hru Hearthstone (není moc náročná) a občas pokud by to PC zvládnul i nějakou trochu náročnější hru. Pokud najdete nějaký lepší pc napište Díky za odpovědi :-)
Změna předmětu, původně: Počítač (Kurt)

Dobrý večer. Asi před měsícem jsem poslal dotaz na pc sestavu +- za 15 000 kč. Bohužel jsem si tvůj návrh sestavy zapoměl uložit a ted už tam máš sestavu jinou, za 24 000 kč. Pošleš mně prosím tu mou sestavu za těch 14 000kč co jsi mi navrhnul znovu. Díky moc.:-)

Do všeho levnýho nacpou kdejakou odpadovou sračku jako třeba PSU ,tady super přííklad alspoň ale neojebávaj a napíšou to co tam je....Jestli chceš GPU co už je slušnější základ na nový hry tak jako úplný minimum ber 1050Ti co sem postnul můžeš vykopnout ten SSD a hodit tam tuhle GPU ,ovšem cena bude přes limit....