Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s titulky u DVD

Ahoj všem,
mám problém se spouštěním filmů DVD (originály) na NB, když spustím jakýkoliv film s titulky, NB se sám do cca 15minut od začátku filmu bez varování restartuje...U filmů bez titulků se to nestává, tak předpokládám, že to má s těmi titulky opravdu něco společného......:.( Zkoušela jsem několik programů na přehrávání a ve všech se stává totéž...

1. zkusit jiny prehravac. ( napr. vlc media player)
2.* mrkni do prohlizece udalosti (ovladaci panely--)nastroje pro zpravu) na chybovou hlasku a muzes vypnout "restartovat pc" pri zavazne poruse. (ovladaci panely--)system--)karta upresnit --)zotaveni systemu--)nastaveni)

*plati pro OS W XP

a dodej vice informaci: viz. instructions