Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ´´posekávanie´´ streamu cez OBS

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by mi niekto nevedel poradiť ako vyriešiť menšie ´´posekávanie´´ na streame. A to konkrétne pri hre Osa, a The Forest.. Kedysi dávnejšie keď som streamoval hru Minecraft tak som nemal žiadný problém, ten sa vyskytol až teraz pri tých dvoch hier. Skúšal som zmeniť hodnotu vysielania FPS z 30 na 60, no nepomohlo to.. Skúsil som zmeniť vysielanie z procesora na grafickú kartu, no tiež to nepomohlo. Bitrate mám 2500, môže to byť chyba práve v ňom ?
Pri Ose, ide ´´lagujúco´´ sa myška. A pri The Forest ak sa rýchle otáčam, tak sa to akoby laguje.. V hre ide všetko plynulo.(60+fps)
Vopred vďaka za každú radu.. :)

Tak bitrate som nastavil na tých 1500 no nenastala žiadna zmena. Stream pri hre Osu! po prudkom pohybe myškou, tak tá myška ide trocha spomalene ako by mala isť.. Pozerať sa na stream ako tá myška ide pomalšie ako by mala je dosť oničom. Je ešte nejaká rada ako by som to mohol vyriešiť ? :) Priorita je nastavená na normálnu, a ostatné veci som nastavoval podľa jedného streamera.