Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bitová kopie WIN 10

Když jsem udělal bitovou kopii systému na externí disk hned po koupi počítače a měl víc jak 900gb. Nyní tam mám tak 600 a pár nežádoucích programů...... . Když bych provedl obnovení z bitové kopie smazalo by mi to všechny data získané za tu dobu co jsem počítač používal po udělání bitové kopie?

Řešení:

Zkus se trochu zamyslet: obnoví se původní stav.

ano, pokud mas data na stejnem disku

Veru bože, vera bože, mamenko Sedembolestná, to je tak v prípade, ak si neukladáš vlastné dáta na inom úložisku než je systémový oddiel (aktívny a primárny oddiel)

Dôvod: Prídeš o ne.

Ale nemusíš ich oželieť, existuje SW na americkom, kapitaľistickom, zderskom trhu, ktorý dokáže vyštrachať po obnove OS všetky uchované dáta na systémovom oddiele aj po obnove alebo prepísaní z Recovery zálohy. Z časti obnoví aj tie opakovane prepísané dáta, ktoré boli na sektoroch prepísané bit po bite.

NSA, CIA, Pentagon tieto čachre dokážu, preto sú U.S.A. nepriatelia sľušných, poctivých, boľševikmi prevychovávaných, statočných občanov, ktorí svojimi oceľovými prsiami bránili sociaľistické istoty a mier pred vrahmi z volstrídu.

Zľatí komunisti, aj mľiečko či chľebík boľ dostať v ľacných obchodoch, aj udavačom či eštébákom rozdávali byty zadarmo.