Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno url do code

Dobrý večer,neviem či správne napíšem.Ako dám hocijakú URL adresu napr.https:// www.zoznam.sk do code.Napr.píšem do nejakého fora pre pomoc alebo pre radu niekomu,napíšem kratší-dlhší text,a potom tam dám túto vyššie spomínanú adresu do code

Většinou tam to tlačítko code je připraveno v horní části místa pro text.
Nechtějí tam mít aktivní odkaz.
Okopíruješ si adresu, co chceš ukázat, do schránky.
Vrátíš se na místo kde píšeš příspěvek a klikneš na tlačítko code nahoře nad oknem pro psaní.
V rámečku pro text se ti objeví ony dvě hranaté závorky s nápisem code a mezi nimi bliká kurzor.
Pak jen stiskneš ctrl v a máš to v code.
Nebo si mezi ony závorky najedeš myšem a dáš vložit přes pravé tlačítko.