Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání ntb při instalaci win

Zdravím instaluji win do ntb instalace proběhne celá ale při závěrečném restartu se ntb vypne naskočí na 2 vteřiny zase se vypne a tak pořád dokola zkoušel sem win 7 win8 pak jiný win 7 a pořád stejné.... děkuji za radu

Musíš se rozpovídat. Je to na nový NB ? Jelo to někdy ? Formátuješ disk ? Je to na SSD nebo HDD. Ostatní HW máš odzkoušený v jiném NB ? Intalačka je origo,nebo z akce na Ulož to ? Předpokládám,že všechny zkoušené OS jsou originální,nebo už na instalačkách nějak cracknuté ?

ntb je asi 6let stary ma hdd win origo neni ale v jinem pc běží, před instalací tam byl win 7 který fungoval pár let ale pak se ntb začal sekat vše se načítalo strašně dlouho i blbé otevření složky proto jsem ho chtěl přeinstalovat,jinak hdd jsem formátoval při instalaci win.

Pretože sa nedá zo strany brtníka normálne reagovať na meritum dopytu tak, ako reagoval.

Osobne mám prelustrované PC poradne a net od začiatkov 90-rokov, pritom sa dnes sporadicky na týchto stránkach zabávam, ako marginálny "pamlsok".

Priznám sa, sporadicky som brtníka priviedol do nervov, "zdul si hubu", ale ho to časom prešlo.