Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno windows 10 čistá instalace stopcode

Zdravím zkušenější,

už několik dní se snažím nainstalovat windows 10(i jiný OS) a prostě nejde a nejde.
Ihned jakmile začné boot z USB to háže modrou obrazovku s error code a že můj bude restartován.
Asi jednou nebo dvakrát jsem se dostal do nabídky win 10, k výběru jazyka, odsouhlasení podmínek, příprava kopírovaní dat na disk a pak opět restart.
Zkusím uvést sestavu a všechny z pokusů. co jsem zkoušel:

PC:
Intel Core I5 7600K
Chladič Fera 3
Asus ROG Strix z270F Gaming
Kingston HyperX Fury 8GB 2400 Mhz.
SSD Kingston HyperX 120GB
PSU: Corsair 750W
Zatím bez VGA.

ZKoušel jsem snad všechno..
-Jsem odkázaný pouze na USB, takže mám bootable USB s win 10 přímo z MS.
-Zkoušel jsem různé flashky, různé instalace, MBR, GPT, FAT32, NTFS
-Výměna baterky na MOBO
-Update Biosu
-Výměna modulu RAM
-Výměna SSD za jiný SATA disk
-v biosu boot UEFI i legacy
-secure BOOT disable(s vymazáním klíčů)
atd...

OC se zatím nekonal, systém běží na default hodnotách
Všechny komponenty v předešlých sestavách fungovaly OK.

Vůbec netuším co s tím.
Nvěděl by někdo co bych mohl ještě vyzkoušet?

Díky za všechny nápady.

Může to být tím i nemusí. Já jsem se cca 2 měsíce zpátky setkal s úplně stejným problémem, kdy nešel nainstalovat WIN a házel modrou obrazovku.
Po zakázání jader v BIOSU a povolení jen jednoho to šlo, takže na vině byl procesor. Možná to byl dokonce stejný typ, ale tím si nejsem jistý. Vyzkoušej jiný a uvidíš.
Ještě nebude od věci otestovat RAM memtestem.

prepojiť kontakt nejakou mikropájkovčkou ak nemáš na nový sčot. Osobne by som vec neskúmal, ale zahodil celé so ZD, letela by mi z ruky na smetisko, ako tanier Diskobolosovi v novej disciplíne, hod základovou doskou. Aj žabky na vodnej hladine by sa dali skúsiť so ZD.