Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Connect IT CI-479 Bluetooth 4.0 USB dongle

Koupil jsem si https://www.tsbohemia.cz/connect-it-ci-479-bluetooth-4-0-usb-dongle_d222663.html na WIN10 vše funguje v pořádku ale nemohu připojit starý telefon nokia v aplikaci nokia suite , a vůbec je to jiné jak jsem byl zvyklý já ,hlavně potřebuji přenášet fotky nebo něco podobného s telefonu Aligátor S 4060 duo do PC a naopak ve správci souborů po starém průzkumníku windows se po instalovaní objevila složka bluetooth může mi někdo poradit jak se s tím pracuje? díky

pre pc nokia suite je potrebné vytvoriť v správcovi zariadení virtuálny com port,cez ktorý bude telefon komunikovať s počítačom a ten v nokia pc suite označiť ako komunikačný/sysnchronizačný port,inak ako už tu bolo napísané,pokial sa korektne nainštaluje bt ovládač do pc,vytvorí sa po spárovaní v pc zložka bt s možnosťami send-receive.....

Na telefonu nokia by to šlo když pomineme nemožnost se spojit Nokia PC Suite ale na mobilu Aligátor S4060 duo tam je prázdná složka viz příloha potom druhá příloha ukazuje navrchu je bluetoch které mě fungovalo i jsem mohl přetáhnout fotky Aligatoru S4060 duo do PC do doby před posledními dvěma velkými aktualizacemi a to pod červenou čárou je co to mám nyní díky za pomoc