Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výukový materiál k programování hybridních mobilních aplikací [EN]

Pokud by měl někdo zájem to zkouknout a okomentovat: OnsenUI + VueJS -> mobilní aplikace

Pracuju na materiálu (není to tak úplně kniha) k programování hybridních mobilních aplikací. Jedná se o PDF soubor (bude vytisknut), je to něco mezi učebnicí a sešitem. Obsahuje krok za krokem (maličko) teorie s praktickým procvičením. Předpokládá se, že bude použit ve výuce, tj. s vysvětlením (není tedy určen pro samostudium, i když ...).

Je tam hodně volnýho místa na vlastní poznámky, aby nebyl potřeba další sešit. Občas se tam i něco opakuje, vím o tom, je to záměr. Nové informace/postupy jsou očíslovány, opakující se mají stejné číslo v závorce. Úkoly jsou popsány ve stylu "co je třeba udělat", ne stylem "takhle se to udělá".

V materiálu jsou náhledy aplikace z mobilního telefonu. Vše co se používá je úplně zdarma.

Text je komplet anglicky, kdyby tedy někdo měl zájem se kouknout a případně mi otlouct o hlavu formulaci/slovosled/gramatiku, budu rád.

Odkaz na PDF

Kdyby měl někdo zájem, nová verze je tady.

1. Text prošel korekturou, už by ta angličtina měla být lepší.
2. Není určeno k samostatnému studiu, je to pomůcka do výuky; předpokládá se výklad.
3. Doplnil jsem schémata pro snadnější pochopení.
4. Materiál obsahuje náhledy aplikace.

5. Je to něco jako pracovní sešit, proto je tam dost místa na vlastní poznámky.