Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plánovač úloh, vzdálený počítač nebyl nalezen.

Chtěl jsem si naistalovat GeForce Experience, ale když zapnu instalačku napíše mi to, že potřebuju mít zaplý plánovač úloh. Když dám START a napíšu "Plánovač úloh" rozkliknu ho, napíše mi to "Vzdálený počítač nebyl nalezen".
Zkoušel jsem ho zapnout přes services.msc, ale píše mi to (viz. obrázek) -----> https://ctrlv.cz/NY9J

na sračky obvykle neodpovídám. ale když na tom trváš:
- nefunkční služba: odinstaluj všechny čističe, kterými sis rozjebal windows
zachránit co se dá:
- proti spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.

pokud trváš na avastu, je mi to fuk. v debatě o hnojích nehodlám pokračovat, s dětmi jako ty neztrácím čas.