Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační systém

Dobrý den,
Já bych potřebovala poradit ohledně tohoto pc http://www.nejlevnejsi-pc.cz/product.php?id_product=162 jelikož já se nikde nedočetla jestli už tam je nainstalovaný operační systém nebo bych ho musela instalovat dodatečně, píše tam jenom toto: U všech počítačových sestav je před odesláním optimálně nastaven BIOS a odzkoušena funkčnost.

Takže bych byla moc ráda kdyby mi někdo s tímto poradil. Předem děkuji za odpověď.
Natka

Presne tak, lenže ešte budete potrebovať zakúpiť licenci k Windowsu, alebo jinak nainštalovať Linux ak to chcete zadarmo, Windowsi zadarmo nejsou. Ostatne ak tú značkovú zloženinu plánujete iba kupovať, tak Vám ju neodporúčam.

Jelikož je to předražená sra*ka, která už je dávno za zenitem. Zastaralá platforma, na dnešní poměry slabá GPU, atd..
(jo a ten zroj je "udiareň" :-D)
Osobně bych se vydal např. touto cestou + win z netu. A grafiku dokoupíš, až došetříš. Pořád na tom budeš lépe, než s tímto paskvilem. Skládačka je vždy lepší. Napiš, kolik na to máš financí a k čemu to má výhradně sloužit. Někdo ti tu pak něco kloudného navrhne.