Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova Klavesnice Asus x550vb

Ahoj. Moc prosím o pomoc s hledáním klávesnice do tohodle notasu (Asus x550VB). Podle čeho jí mám hledat aby tam pasovala? Dá se sehnat nějáká levná náhraška?. Protože koukám že se pohybuji od 700-1200 což mi příjde hodně. Děkuju mockrát za rady a přeji hezký večer.

- To tak holt stoji. Pod-znackové klavesnice dela "KinFor", nebo ruzné chinske CHANG, ale stoji prakticky stejne kdyz si zaplatis i balné a postovné, kde kuprikladu na eBAY ji IMHO zenes od 15$.
- Jinak muzes pouzit i klavesnici model [X55_]:
* Zbylé oznaceni jsou jen pro kraj/region. -_querty, _azerty

ASUS X550E X550EA X552L X552LD X552MD X552WA X552WE.