Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést filmy z DVD do PC?

Mám problém z převodem filmů z DVD do PC.

1. FormatFactory - u toho se mi nezobrazuje možnost konverze, zůstává to šedé, to tlačítko. Před časem jsem ho aktualizoval a šlo to, asi hodinu převod a v pořádku. Pak se mi program smazal a na starém to nejde a nejnovější je zavirovaný, jak jsem se dozvěděl, navíc pouhou aktulaziací mi ani nejde stáhnout.

2.DVD Decrypter - kousal to asi 4 hodiny a pak jsem stejně nikde v pc nenašel, kam to uložil

3.FreeDVD - úplně to samé

4.Freemake mi to dělal 7 hodin a také jsem nenašel nikde v pc, že by ta kopie byla někde uložena

5. aimersoft-video-converter-ultimate- ten mi nešel vůbec

Nevím, co dělám špatně. Umí někdo poradit?

Kdysi (ještě když jsem si s tím hrál :-p) jsem používal DVDFab. Tam by to jít mělo. Když ale vezmu v potaz tvůj předešlý thread (video z STB), napadá mě, že na to nemáš HW. Konverze a lámání videa chce celkem výkonné počítadlo.

Neviem či máš originálky DVD,alebo ,len nejakú kópiu v tomto formáte. Na toto sa jednoznačne používal DVD Fab ,aby prelomil ochranu.Keď nemáš originálky tak skús treba aj Ashampoo Burning Studio .Poprípade ti hodím niekam DVD Fab full.

DVD Shrink funguje i na chráněné dvd do dneška

Záleží na ochraně. Novější fakt neumí. Slovutný kolega Tač to napsal správně - nejdříve "fabnout" a potom "schrinknout". Schrink umí jen staré ochrany, ale na úpravy (dělení, zmenšování, výběr stop,...) je furt ještě ideální (a blbovzdorný).