Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sanitizing

Pozdravujem,potreboval by som poradit ,dostal som laptop HP v BIOSE som nasie funkciu "sanitizing hdd " nasiel som si o tom ze to vymaze znici vsetko na HDD pouziva sa ked sa predava ,tak som si na to klikol a nedokazem na ten holy HDD po sanitizingu nainstalovat windows iba tak linux ani bios hdd nepozna............... dik

tak si naštuduj v manuáli k notebooku,čo všetko tam ten sanitizing spraví s hdd,pokial tam už bol inštalovaný linux,bude zrejme nutné odstrániť všetky non-DOS partície,aby bolo možné inštalovať windows,prípadne znovu aktivovať UEFI/GPT a spol atď....