Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2* DVI, ale GPU ma jen jedna 1* vstup DVI

Sorry ted mě to došlo, v tvém případě máš smulu, protože grafika nepodporuje vga, a monitor zase nemá hdmi. Takže smula.
Nedokážu pochopit, že si někdo koupí monitor bez hdmi vstupu...

Jo jinak existuje kabel co má na jedné staně hdmi, a na druhé dvi. Ovšem já s ním měl jen problémy.