Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vylepšit v PC

Zdravím. Chtěl bych na Vánoce bratrovi koupit ramku nebo grafiku do stolního PC... zhruba do 3500kč. Napišu Vám co tam má, a absolutně si nevím rady, co vybrat, aby to zdroj utahl, aby to fungovalo.... no proto se Vás ptám.
Aktualní komponenty, které jsem zjistil že má:
zakladni deska - H81M-E33
graficka karta - nvidia geforce 9600 GT
zdroj - Eurocase ATX-450WA-12
procesor - intel pentium g3260
ram - HyperX 4gb modrá

moc vám děkuji.

a asi nějakou 1050 která nemá přidávné napájení že ano. mam pocit že bracha tam přidavne napajeni ke grafice nema, dival jsem se do bedny když nebyl doma, znejistěl jsem, ale u te grafiky co ma ted pišou že tam je doplnkový napajeci konektor 6-pin ale u zdroje na netu nečtu že by ho měl... jsem zmatený tak ještě jestli vás mohu požádat o odpověd na tohle, bude to asi vše