Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laggy

po upgradu ramiek z 4 na 8Gb cize 4x 2Gb 667MHz kingston, zacali mi vsetky hry viac sekat ako ked som mal 4Gb, ako to napravim?

Cpu C2D E6600 2,4GH
MB: HP 0A68H
GPU R7 240
2x HDD 500GB - na jednom je win a na druhom hry
win10 home

Některé programy nebo hry vyžadují stránkovací soubor i při 8GB RAM. Já mám 8GB RAM a nějaké programy mně bez stránkování spadnou na lištu a hlásí upozornění pro nedostatek paměti. Ale je pravda, že nechávám otevřený prohlížeč a v něm asi 8 záložek. Proto mám nastavené stránkování na 2048MB na jiném disku a mám klid. Každopádně tazatel má jiný problém.