Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladany pc

Ahojte,potřeboval bych radu vas zkušenějších ohledně nové sestavy.co jsem si vybral na netu.
Mohlo by to být s těmito komponenty.popripade poradte kdyz se vam to nebude zdat.předem děkuji za odpovědi .

GIGABYTE GeForce GT 1030 OC 2G
Kingston HyperX Fury 8GB 2400MHz DDR4 CL15, černý chladič
LG GH24NS černá bulk
Western Digital 1TB, 3.5", SATAIII/600, 7200rpm, 64MB, WD10EZEX
GIGABYTE AB350-Gaming 3
EVOLVEO R05 full ATX miditower, ATX, 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, 1xa HD audio
Energy Knight (Seasonic) SS-500ET T3 500W
AMD RYZEN 3 1200

To má být kancelářský PC? Na hry to rozhodně není. To chceš skládat z komponent nebo je to nějaká hotová sestava? K Ryzenu bych rozhodně dal rychlejší paměti. Také by se už dnes mělo zvažovat použití SSD.
Ten Ryzen 3 1200 a grafiku bych nahradil Ryzenem 3 2200G nebo ještě lépe Ryzenem 5 2400G.

Ok díky za odpoved,no bude to vesměs jenom na ty domácí práce,ale taky sem chtěl občas naku tu starší hru spustit,samozřejmě nic náročného.
A tu grafiku bych měl vyměnit za jakou teda.procesor vymenim.děkuji za odpoved.a komponenty sem si vybíral sám.žádná sestava

Pokud použiješ ten Ryzen 3 2200G (nebo Ryzen 5 2400G) tak žádnou grafiku nepořebuješ, protože ta integrovaná je výkonější než ta nVidia 1030. S určitým omezením kvality zobrazení si na tom i zahraješ.
Paměti k tomu vem nejlépe DDR4-2933 (jsou oficiálně těmí procesory podporované) a nejlépe rovnou 2x8GB:
https://www.czc.cz/hyperx-fury-red-16gb-2x8gb-ddr4-2933/233418/produkt
Pozor na to, že desky s chipsetem B350 vyžadují před osazením Ryzenů 2 generace aktualizaci BIOSu. Buď si to dohodni s prodejcem nebo si pořiď desku s chipsetem B450 - tam ti to půjde s jakýmkoliv BIOSem.