Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop do 1000 eur

Dobrý deň,
neviete mi poradiť nejaký solídny laptop s dobrý displejom (full HD úplne stačí), SSD, s dobrou výdržou batérie a grafickou kartou aspoň Nvidia MX150 do 1000 eur? Už sa snažím nejakú dobu ale nič ma zatiaľ moc neoslovilo.
Za odpoveď ďakujem.

- Clovece, ja si myslim, ze by ti stacil NTB za polovicku : https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-320-15ikbn-denim-blue-d5105361.htm?o=27 (i3 7130U + GTX920MX ) €469
* Sice nema velké uloziste, ale na skolni prace je to az az (popripade jdou pouzit diskrétni USB klice, cloudové sluzby). Velikost obrazovky ( antireflexný) i jeho vaha (2,2Kg) je na tvou cinost idealni.

[Alternativa] :
- Kdyby jsi byl spis pro OSX a NTB Apple : MacBook Air "13" SK https://www.alza.sk/macbook-air-13-sk-d4983189.htm €888 (sam se ho pouzival, baterku to zere jak tablet)
* Osobne ych do skloy spis zvoli OSX jak Windows, ale to uz musi vedet ty, co a jaky vyukovy SW pouzivas, 'kolik stoji'.

Ani nie, rozhodol som sa do toho investovať. Skúsim byť specifickejší, bol by som rád keby to malo procesor aspoň i5 alebo i7 ôsmej generácie (U stačia) alebo potom siedmej, v tom prípade ale H. Samostatná grafika preto, aby keď som sa rozhodol zahrať nejakú hru (niečo v zmysle online fps hier), aby to šlo solídne. Pôvodne som chcel 1050, ale tú majú zväčša herné notebooky ktoré kvôli výdrži a dizajnu moc nechcem. Preto tam chcem aspoň MX150, na tom sa už niečo spustiť dá. Displej by mal byť zasa dobrý preto, aby keď na tom budem kódiť osem hodín, tak som neprišiel o oči (aspoň 15 palcový, v veľmi krajných prípadoch 14). Nič iné ako SSD neberiem, niečo v zmysle 128+1000tb HDD prežijem. Optimálne by mohol mať aj thunderbolt 3.

Ano to je pravda, H je pro vysoky vykon. (az tedy na HU/MU ktery je DualCore), existuji i X, které oznacené pro "extremni vykon".

Nie každý procesor je HQ.

* To je jak napsat, ze "Alené vsechny auta WW nejsou Golf", ano, jsou ruzné znacky s ruznym oznacenim a kazdy WW neni jen Golf.