Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor na dane komponenty

Ahoj,chtel bych znat nazor od nekoho kdo se vice vyzna v jejich parametrech atd. na tyto mnou vybrane komponenty.jestli to vubec pujde do sebe,nejsem si jisty jen tim ssd ,pripadne poradit jiny hw za tuto cenu.na intelu trvam.hraju prevazne world of tanks a spokojim se i s nizsimi detaily,jde mi ale i o rychlejsi beh systemu.puvodne jsem chtel koupit jen klasicke ssd pres sata kabel,ale pak jsem objevil tyto rychlejsi.
https://www.czc.cz/223205,223635,189362,235428/kody

To jsem chtel podat posledni dotaz,nedavno mi odesla r7 265 ,tak jsem za par penez koupil od kamose starou gtx 760 .kdybych chtel kupovat novou jaka by se k tomu hodila? Nepotrebuju max detaily takze sem si rikal cenovy strop klidne 4k.ta 265 stala taky tak.