Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat screenshot z aplikace která to zakazuje.

Mám problém. Aplikace ERA SMART BANKING. Potřebuji udělat screenshot ale nejde to. Vývojáři řekli, že to je bezpečnostní opatření a je to zakázáno. Nechápu ale budiž. Poraďte mi pls, jak udělat screenshot této aplikace. Nelze použít ani screen recorder a zastavit video a screen udělat z toho. Je bloklé i nahrávání a mám jen černou plochu. Poradíte? Díky.

spustit aplikaci v emulátoru (bluestacks nebo teď je novinka že msi dává k notebookum msi a"apku" na běh android aplikací, zajímalo by mě, zda funguje na libovolném PC x86-64, a pro jaký OS, nebo je ta "appka" samotný OS), kde lze udělat screenshot - buď screenshot na úrovni OS a nebo screenhost funkcionalita daného emulátoru

Co je to za krám operační systém android, který neumí udělat OS, nejde nějak aplikaci "injektovat" jiná oprávnění (nebo spíš restrikce, flagy), jak to má ta aplikace řešené, že nedovolí screenshoty?