Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vytvoření letáčku

Ahoj, hledám nějaký free program nebo stránku, kde se dá vyrobit reklama v podobě letáčků. Neznáte něco takového? Děkuji :)
Změna kategorie, původně: Programování (JaFi)
Změna předmětu, původně: Program na reklamy (JaFi)

něco trochu vektorového - z nabídky m$ tomu kupodivu nejvíc vyhovuje zoufalý powerpoint.
respektive balík office obsahuje různá malá svinstva, která ani neinstaluju a byly by vhodnější - dívám se do cd off2007, je tam nějaký publisher, asi jsem ho nikdy neměl spuštěný.

balík office ovšem není free. v libreoffice je impess nebo draw, i to by šlo.

úsporný kingoffice obsahuje presentation.

jestli to má vytisknout místní tiskárna v desítkách - stovkách kusů, možná budou chtít dodat nějaký rozumný formát - u office balíků by to byl snad jen export do .tif, s vyšším rozlišením.

já podobné věci dělám v corelu, někdo tu jmenoval free náhradu: ukončený zoner callisto. byl to pomalý křáp, připomíná 20 let starý corel v.3, ale je free, cool a jistě podporuje hodně formátů v exportu.

Asi takhle, kdybych to chtěla udělat v malování, wordu a podobných základních programech, neptám se tady. Ptám se spíše na nějaký grafický program, aby ta reklama nevypadala jako od prvňáka, ale měla styl a zaujala. Leták ve wordu umí udělat každý blb.

nejaký špcializovaný program špeciálne na letáky neexistuje,všetko sa viac-menej tvorí v programoch,ktoré tu už boli k dispozícii,či je to nejaký free alebo profi grafický program,alebo niečo vo forme office,aj do office sa dajú zohnať zaujímavé šablony,ktoré sa dajú upraviť a vyrobiť z toho leták,ktorý vyzerá na úrovni , a ako tu už bolo napísané,niekto vie urobiť niečo na úrovni aj v obyčajnom malovaní,niekomu nepomôže ani profi Deneba Canvas......je to skôr o šikovnosti ako o programe......